0907 083 468

RÓBERT PAUER

0910 314 288

PAVOL KOLLÁR

PRO TECH SERVICES

Montáž, servis a predaj klimatizácií

Spoločnosť PRO TECH SERVICES s.r.o sa zaoberá poradenstvom, plánovaním, predajom, montážou a servisom klimatizačných zariadení. Spoľahlivosť vysoká kvalita individuálny prístup je náš recept k spokojnosti našich zákazníkov .Na všetky zariadenia poskytujeme profesionálnu montáž ,záručný a pozáručný servis. Ponúkame kvalitne klimatizačne zariadenia od renomovaných značiek ako DAIKIN, MITSHUBISHI,TOSHIBA, SAMSUNG, CARRIER, LG, GREE.

PRO TECH SERVICES

Ako vám môžeme pomôcť?

Výber klimatizácie

Výber klimatizácie

Pomožeme a poradíme s výberom vhodnej klimatizácie presne pre Váas. Individuáalny prístup je náš recept k spokojnosti našich zákazníkov.

Servis klimatizácie

Servis klimatizácie

Na všetky zariadenia poskytujeme profesionálnu montáž, záručný a pozáručný servis.

TEPELNÉ ČERPADLÁ

TEPELNÉ ČERPADLÁ

Tepelné čerpadlá využívajú regeneratívnu energiu zo zeme, slnka a spodnej vody či vzduchu. V každom prípade znižujú spotrebu fosílnych palív, šetria cenné zdroje a znižujú škodlivé emisie CO2, ktoré škodia ovzdušiu.

Rekuperácie

Rekuperácie

Ide o dej, pri ktorom sa privádzaný vzduch do budovy predhrieva teplým odpadovým vzduchom, ktorý sa z miestnosti odvádza. V prípade vetrania cez okná by teplý vzduch odchádzal z miestnosti bez úžitku von, ale v prípade použitia rekuperačného výmenníka, odovzdá odpadové teplo väčšinu svojho tepla (až viac ako 90 %) čerstvému privádzanému vzduchu.

Servis VZT

Servis VZT

Na všetky zariadenia poskytujeme profesionálnu montáž ,záručný a pozáručný servis. Ponúkame kvalitne klimatizačne zariadenia od renomovaných značiek ako DAIKIN, MITSHUBISHI,TOSHIBA, SAMSUNG, CARRIER, LG, GREE.

Potrebujete pomoc s klimatizáciou,
montážou a údržbou

Kontaktujte nás - sme pripravení pomôcť Vám a vyriešiť tento problém.

Na profesionálnu prácu je potrebné aj profesionálne náradie

Renomované značky klimatizácií

Partneri